Werkveldbezoek Pento

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Bestuur '23 '24
Datum en tijd
13 jun. 2024 15:30 - 17:30
Locatie
Audiologisch Centrum Pento, Assen

Dices organiseert samen met Pento een werkveldbezoek aan het audiologisch centrum!

Ben jij geinteresseerd in het audiologische gedeelte van de studie of zou je er meer over willen weten? Op 13 juni gaan wij langs bij Pento op locatie in Assen voor een rondleiding met aansluitend een drankje om nog even lekker na te kunnen praten. We doen een rondleiding door het gebouw waarbij je kennis opdoet over hoe ze te werk gaan en wat je kan verwachten als jij bij een audiologisch centrum aan het werk zou willen.

Kun je niet genoeg krijgen van van audiologie of ben je na de rondleiding nog helemaal niet uitgekeken? Volgend studiejaar gaan we nog een uitgebreider werkveldbezoek doen met sprekers uit het vak waar je al je vragen kwijt kunt! Mis dit dus niet en zorg dat je de full experience meemaakt!

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze sponsoren