Contact

Voor alle algemene vragen en informatie over de studievereniging kun je terecht op onze algemene mail; bestuur@svdices.nl. Specifieke/gerichte vragen? Op de onderstaande mailadressen zijn we persoonlijk bereikbaar.

Daphne Rodenhuis - Voorzitter

​          E: voorzitter@svdices.nl

Femke van Roeden - Commissaris Intern

          E: intern@svdices.nl

Esmée van Althuis - Vicevoorzitter

          E: vicevoorzitter@svdices.nl

Tinca van Leerdam - Commissaris Extern

          E: extern@svdices.nl

Marit Hoekstra - Secretaris

          E: secretaris@svdices.nl

Ylona Stam - Penningmeester

​          E: penningmeester@svdices.nl

Onze sponsoren